Vitajte

 

Milí nohejbaloví fanúšikovia!


Vítame Vás na oficiálnej stránke Majstrovstiev Európy v nohejbale mužov 2015, ktoré sa uskutočnia 13.-15. novembra tohto roku na východe Slovenska, v Humennom.

Šampionát organizuje Slovenská nohejbalová asociácia (SNA) pod záštitou Medzinárodnej nohejbalovej únie (UNIF) a jej kontinentálneho zástupcu Európskej nohejbalovej asociácie (EFTA).

Táto webová stránka Vám prinesie všetky dôležité informácie vrátane profilov tímov, fotografií, rozpisov zápasov, výsledkov a najzaujímavejších udalostí pred aj počas podujatia. Môžete nás sledovať taktiež na facebooku Futnet World. Ak máte akékoľvek otázky alebo nápady s ktorými sa chcete podeliť, neváhajte nás kontaktovať na adresách uvedených v sekcii Kontakty.

Na Majstrovstvách Európy 2015 predvedú svoje umenie najlepší európski nohejbalisti v troch disciplínach – v singli, dvojiciach a trojiciach.Nenechajte si ujsť tento skvelý športový zážitok, príďte sa 13.-15. novembra pozrieť do Humenného na európsku špičku a povzbudiť svoj tím. Kvalitná nohejbalová zábava je zaručená!